آخرین اخبار فارسفرهنگی مذهبی

مسابقات منطقه ای قرآن اوقاف در فارس اعلام شد

زمان و مکان مرحله منطقه‌ای مسابقات قرآن اوقاف در فارس اعلام شد

 

سید عباس موسوی-مدیرکل اوقاف استان فارس

 

تبلیغ نیوز مدیرکل اوقاف و امور خیریه فارس زمان و مکان برگزاری مرحله منطقه‌ای چهل و سومین دوره مسابقات سراسری قرآن اوقاف در این استان را اعلام کرد.

 

به گزارش پایگاه خبری تبلیغ نیوز به نقل از خبرگزاری حوزه از فارس، حجت‌الاسلام سید عباس موسوی، مدیرکل اوقاف و امور خیریه فارس با اشاره به برگزاری چهل و سومین دوره مسابقات قرآن اوقاف در سال جاری، گفت:‌ مرحله نخست این مسابقات امسال به جای شهرستانی، به‌صورت منطقه‌ای در سطح استان فارس برگزار می‌شود.

 

وی با بیان اینکه این مسابقات در ۴ منطقه استان فارس برگزار می‌شود، زمان و مکان برگزاری این مسابقات را اعلام کرد و افزود: مسابقات بخش مرکزی و شمال استان فارس در روزهای ۱۸ و ۱۹ تیرماه سال جاری در بقعه شاه داعی ‌الی‌الله شیراز برگزار خواهد شد.

 

حجت الاسلام موسوی ادامه داد: مسابقات بخش بانوان در روز ۱۸ تیرماه و با ۱۱۰ نفر شرکت‌کننده و مسابقات بخش آقایان در روز ۱۹ تیرماه با ۴۵ نفر شرکت‌کننده برگزار می‌شود.

 

مدیرکل اوقاف و امور خیریه فارس اظهار کرد: مسابقات منطقه غرب استان نیز در روز ۱۲ تیرماه سال جاری و در حرم امامزاده سید حسین کازرون(ع) و با ۷۴ نفر شرکت‌کننده بانو و ۲۸ نفر آقا برگزار خواهد شد.

 

وی بیان کرد: مسابقات منطقه شرق در روز ۱۹ تیرماه در حرم امامزاده شاهزاده قاسم(ع) فسا با ۷۶ نفر شرکت‌کننده بانو و ۳۵ نفر آقا و منطقه جنوب استان نیز در مجمع‌الفاطمیون گراش در روز ۲۶ تیرماه با ۵۷ نفر شرکت‌کننده بانو و ۲۵ نفر شرکت‌کننده آقا برگزار می‌شود.

برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن