آخرین اخبار فارسسیاسیفرهنگی مذهبی

دبیر ستاد امربه معروف و نهی از منکر فارس بیان داشت :

آموزش امر به معروف خانواده‌ها باید راه‌اندازی ‌شود

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان فارس با تأکید بر اینکه امربه‌معروف و نهی از منکر باید جدی گرفته شود، گفت: آموزش امربه‌معروف در خانواده‌ها نیز باید راه‌اندازی شود.

 

به گزارش تبلیغ نیوز به نقل از روابط عمومی ستاد امربه معروف فارس؛ جلسه دبیران شوراهای امر به ‌معروف و نهی از منکر استان فارس با حضور نماینده ولی‌فقیه در استان فارس و امام‌جمعه شیراز در سالن شهید دستغیب حرم مطهر شاهچراغ(ع) برگزار شد.

 

سلیمان مهدوی دبیر ستاد امربه‌معروف استان فارس نیز در این جلسه با تأکید بر اینکه امربه‌معروف و نهی از منکر باید جدی گرفته شود، اظهار داشت: آموزش امربه‌معروف خانواده‌ها نیز باید راه‌اندازی شود.

 

وی با تصریح اینکه اگر امربه‌معروف انجام نشود اشرار حاکم خواهند شد، اضافه کرد: احیای امربه‌معروف کار اصلی است، اکنون در میدان جنگ حضور داریم که باید برای حضور در میدان جنگ رزمنده را آماده کنیم، سیاست ستاد نیز بر همین اساس است.

 

دبیر ستاد امربه‌معروف و نهی از منکر استان فارس خاطرنشان کرد: چشم‌انداز ستاد امربه‌معروف سیاست‌گذاری در عرصه اجتماعی است که به‌نوعی امربه‌معروف منزلت اجتماعی پیدا کند.

 

وی از راه‌اندازی نرم افزار ستاد امربه‌معروف در سطح استان خبر داد و گفت: در این نرم افزار دبیران امربه‌معروف می‌توانند به مرکز استان گزارش دهند.

 

مهدوی خاطرنشان کرد: امربه‌معروف و نهی از منکر مردم به دولت و دولت‌به‌دولت نخستین برنامه ستاد بوده که در دستور کار قرار دارد.

نوشته های مشابه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن